| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa'mi activez bluetooth-ul de pe laptop? As putea sa trimit de pe telefon pe laptop niste poze? (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Dragosh209 a răspuns:

Buna.depinde ce windows ai. daca ai windows 7.intra in start si scrie la "search" bluetooth.intra in el si da pe recive-daca vrei sa primesti ceva pe PC, sau send-daca vrei sa trimiti.la XP e la fel. sper ca ai inteles ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Dragosh209):

Mersi...

| NickyDragutza a răspuns (pentru Dragosh209):

La mine scrie ''send to'' cand dau click dreapta dar imi da mai multe chestii acolo si nu stiu ce sa apas

4 răspunsuri:
| Lidia_1948 a răspuns:

Si eu vreau sa afluuu x_x.
Si chiar habar n`am.
Scuze e stupid ce spun. dar nu m-am putut abtine. :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e stupid, Lidia...big grin