| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi fac o iubita cat mai repede? plsssss

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fă-o cum poţi.

| MrAlex a răspuns:

Site matrimoniale laughing big grin

| diavolitadulce a răspuns (pentru MrAlex):

Tu vorbesti serios? si daca gaseste pe una la cuca macai si care sa stea departe de el sa vedem ce relatie mai are el

| MrAlex a răspuns (pentru diavolitadulce):

Pai sa caute in orasul lui big grin

| diavolitadulce a răspuns (pentru MrAlex):

Mda si cine stie de cine da atunci. eu zic ca cel mai bine ar fi sa isi incerce norocul cu cele cunoscute. si crede.ma fiind fata stiu mai bine cum gandim noi. mai repede se va lasa abordata de cineva cunoscut decat de un strain asta daca nu este disperata rolling on the floor

| diavolitadulce a răspuns:

Nu inteleg care ste graba. nu stiam ca baietilor le place atat de tare sa fie in relatii fara sens. adica tu vrei sa ai iubita ca sa fi si tu in randul celor cuplati sau vrei ceva serios?
daca chiar te grebesti implicate in ceva in ce fac fetele. adica daca mai esti la scoala, indiferent de clasa te poti implica intr-un proiect cu ele iar mai apoi sa o inviti pe una in oras, sa fi romantic, dar nu badaran si o vei cucerii

| DenySiGaby a răspuns:

Deci inchide ochii si gandeste-te un pic cine te place sau daca ai vreo admiratoare. Daca ai multe alege una care e ''premianta'' fata de celelalte si intreab-o sigur va zice da. In cazul in care nu ai nicio admiratoare. Da-te la o fat de nasul tau. Mai pe populara vorbind big grin Funditssa!?