| ღღsvetykღღ a întrebat:

Cum sa-mi petrec ziua de nastere cind voi implini 18 ani? dati-mi ceva idei!

10 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Poi depinde ce iti place cel mai mult. Incearca sa faci de exemplu o petrecere de tip bal mascat!

| ღღsvetykღღ explică (pentru cryssu2008):

Buna idee...dar iarna e prea frig pentru bal mascatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai cuminte posibil. Multi fac multe prostii regretabile toata viata!

| MihaiGe a răspuns:

Sarbatoreste-o la restaurant si invitati toti prieteni.
La multi ani!

| ღღsvetykღღ explică (pentru MihaiGe):

La restaurant e prea scump..si e cam plictisitor. vreau ceva mai distractiv..mersy

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Cu prietenii la un restaurant este cel mai simplu sa nu fie chiar atatea fite.

| treiLEI a răspuns:

Alegeti o tema pe care sa-ti axezi toata petrecerea(ex: pauni sau ce-ti place) si o poti sarbatori la patinoar sau piscina...

| ღღsvetykღღ explică (pentru treiLEI):

Mersi asta chiar imi place

| treiLEI a răspuns (pentru ღღsvetykღღ):

Cu placere...

| ღღsvetykღღ explică:

Mersi foarte bune ideii