| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi planific ziua de nastere?

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Pai maine este ziua mea si am stat si m-am gandit destul de multlaughingUn prieten a venit cu ideea sa mergem intr-un parc de distractii si apoi la un mc.Invita-ti prietenii in oras, la o cofetarie serveste-i cu cate un suc o prajitura ceva
. Succes!

App:La multi ani!batting eyelashes

| deniisu a răspuns:

Poti sa iei cativa prieteni sa mergeti in oras la o pizza,prajitura, inghetat, suc ce vrei tu.Sau poti sa ti-o ti acasa unde puteti dansa si alte chesti.Eu mi-am tinut ziua la o cabana si au ramas peste noapte acolo si ne-am distrat,am jucat fotball, tenis, voilei ne-am udat cu apa si am dansat toata lumea sa simtit bine si daca nu era scoala mai statea o zilaughingLa multi anikiss

| ymary a răspuns:

Daca iti ti ziua acasa ati utea face lucruri distractive cum ar fi karaoke-ul sau sa spuneti bancuri sau sa dansati, sa jucati mima.acum depinde si ce varsta aistraight face funda? La multi ani!