| Farcasul a întrebat:

Cum pot muta pozele de pe calculator pe telefon? Precizez ca daca intru in locatia telefonului imi arata gol si daca vreau sa mut pozele de pe telefon pe calculator, pot.

1 răspuns:
| DeeaM2104 a răspuns:

In mod normal, trebuie sa dai aprobare de citire din telefon, ca si calculatorul sa poata vedea continutul.
Daca ai Iphone, aceasta optiune apare instant pe ecranul telefonului; daca ai Samsung, aceasta optiune nici nu trebuie facuta (se activeaza automat).
In legatura cu celelalte telefoane, nu stiu cum e. Incearca sa gasesti la setari, optiunea de citire USB (sau ceva de genul).
Sper ca te-am ajutat. O zi buna!