| proscanandrei70 a întrebat:

Cum să ne comportăm cu cei care fac mișto de noi sau ne înjură? Intr-un mod politicos. Prietenii mai fac mișto, și ceilalți care îi cunosc mai puțin. Și vreau să le arăt ca sunt un băiat educat, și nu îi înjur. Vreau să îmi ziceți cum reacționez la cele prezentate mai sus. Și vreau să le arăt tuturor ca sunt un băiat educat. Indiferent ca sunt prieteni de la școală, de familie etc. Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Hace a răspuns:

Incearca sa ii tratezi cu indiferenta si evita sa mai frecventezi astfel de cercuri. Nu ii injura, insa le poti raspunde prin ironii subliminale. Numai bine happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Fa-i si tu glume la adresa lor dar ai o atitudine indiferenta ca sa vada ca nu te afcteaza cu nimic ceea ce spun.