| proscanandrei70 a întrebat:

Cum ne comportăm cu cei care ne iau de fraier, cu cei care ne înjura, cu,, prietenii " care ne cauta doar când au nevoie de ceva, cu prietenii care ne iau la mișto. Cum dam dovadă de educație oricui la faze de mai sus?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci ca nu-i auzi si iti vezi de drum, o sa-si dea seama ca vorbesc cu stelele si nu mai insista

| RAY a răspuns:

Cu aia nu ai ce educatie sa faci, daca vor vedea fetele ca esti un las ce popular vei deveni du-te invata karate, baga cultirism si nu te lasa jignit, arata ca esti barbat nu fetita

| sublime89 a răspuns:

Cel mai bine e sa-i ignori si sa-ti vezi de ale tale, iar pe viitor sa incerci sa-ti gasesti prieteni adevarati. Stiu ca nu e usor, dar asta e. Cateodata e mai bine singur decat sa fii inconjurat de profitori sau idioti.