| gohsty a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa fac brakdance? Zice ca nu, ca nu vrea ca e de baieti mi ales acum in clasa a 8-a.Eu invat destul de bine am 9.40 media pe sem asta. Vreau si eu sa fac si inteleg ca sunt examenele si tezele sunt grele dar ar fi bine sa am si ceva extrascolar.Cum sa o conving? Si unde as putea face?

1 răspuns:
| Kiddutzaa a răspuns:

Poi eu nu am fost chiar insituatia ta, dar am facut si eu BrekDance ((Eu sunt din Mangalia si aici il fac ))(( Cu taz din trupa Simplu)) Si nu este cum zice mama ta de baieti ba din contra inveti sa faci mai multe' si cat despre mama ta ar trebui sa te lase mai ales dupa ce ai o medie mare si dupa ce invetzi bine macar asta ar fi rasplata ei pentru tine