| Pufosenyeee a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa nu vina la scoala? Urgeeent. DAU FUNDITA! :* :* :*

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Sal Pufosenie, cine o mai fii pufosenie pe.aici?
Si eu mi.am convins parintii sa nu vina la scoala, adica, te referi la sedinta sau ce? Eu le.am spus ca e o pierdere de timp, ca dirigu vrea sa spuna ca semestrul asta a fost bine, sa spune una doua pe acolo, nimic important, a fost munca de cateva zile sa ii conving, dar stii de ce am facut asta? Pwntru ca dirigul meu e cam prost, baga de la el ca nu stiu ce am luat nu stiu ce nota, uneori se uita la copii gresiti, zice note de la alte persoane, si dupa nu pot sa explic cum s.a intamplat parintilor, pentru ca vor spune ca s.a uitat in catalog si a vazut..adica el, dirigu.
Faza e, spune.le ce le.am spus si eu, ca exagereaza, ca nu ai ce face, pierzi timpul, zice doar notele de la teza, pe care mama ta le stie, nu?
Bafta

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De cea tie frica NU scapi!
sau
Ai grija ce-ti doresti ca ar putea sa se implinesca!
Sunt doua zicale care se potrivesc manusa situatiei tale.
Orice parinte responsabil va lua legatura cu scoala chiar daca copilul nu-i spune.
Nu amana un lucru care oricum se va intampla!

| VelaJohnny a răspuns:

Folosesti tranchilizant big grin funda?

| Divy a răspuns:

Se cer bani, s-a amânat, e despre o chestie nu foarte importantă

Îţi dau numărul dirigitei-dirigului deci nu o să mai fie nevoie să te oboseşti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde să ştim noi?
Nu-i spune că trebuie să vină la şcoală.