| blackisthenewblack a întrebat:

Cum sa organizez serata de sfarsit de clasa a 5 a? Sa mergem la pizza sau sa stam in clasa cu muzica aducem pizza, dulciuri, jocuri etc sau mergem la un restaurant sa inchiriem sala si sa facem patryyy? Da ti mi idei va rogggggg! Dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu zic sa votati fiecare, si sa alegeti ce e mai bine pentru toti.
Peace!

| xrapalexx a răspuns:

In clasa cu muzica cu pizza, dulciuri, jocuri etc

| blackisthenewblack explică (pentru xrapalexx):

Sunt niste colegi care vreau in clasa si cativa care nu. nu stiu daca ne lasa diriga si directoarea. suntem clasa a 5 a. ce are daca facem serata nushh? si eu vreau in clasa

| xrapalexx a răspuns (pentru blackisthenewblack):

Asa o sa cheltuiti mai putini bani.

| blackisthenewblack explică (pentru xrapalexx):

Si eu vreau dar daca iasa multe voturi cu Nu? naspaaaaaa