| RedAnswer a întrebat:

Ce mărime are un videoclip de pe Youtube?

Răspuns Câştigător
| kalex a răspuns:

Un video HD (720p) in 60FPS de 18 minute are undeva la 200 mb. Funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa iti zicem de toate clipurile... nu sunt multe cateva milioane.
Unele de 5 secunde, unule de 10 ore, altele HD altele cu o rezolutie de cacao. Deci vrei sa iti insiram marimea tuturor sau te gandesti si tu inainte sa pui o astfel de intrebare?

| K0sti a răspuns:

Care dintre ele? Din categoria stupid question!

| Bogdan91L a răspuns:

In mod prestabilit poti incarca un clip pe YT de maxim 15 min. Daca confirmi contul poti incarca vidoclipuri care au peste 15min.