| Mugurel_Tanase_1956 a întrebat:

Cum sa scap de burta in timp scurt.

2 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Buna! Eu cand am burtica si trebuie sa scap de ea mai repede renunt la dulciuri si nu mananc dupa 7 si intremese, dar nu asta e cel mai importatnt, ci faptul ca pe parcursul unei zile fac obligatoriu cel putin 100 de abdomene la 45 de grade. Eu ma impac foarte bine cu "regimul".
Bafta! big grin

| IthinkIly a răspuns:

Buna!
Bea multa apa, lasa dulciurile [ char daca esti baiat] si tine-si burta *supta* adica, incordata, incearca sa respiri doar din piept, nu e asa greu, te vei obisnui, in maxim 3 zile va mai disparea din ea happy Funda?