| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de coșuri? Fără pastile tratamente etc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapun - dimineata cand te trezesti si seara, inainte de culcare ca sa elimini transpiratia si toto praful care se amesteca si se depun in porii fetei, infundandu-i si infectandu-i facand posibila aparitia bubelor pe fata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără dulciuri.

| VoidEternal a răspuns:

Fara pastile și tratamente?

Prin puterea voinței, I guess.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Rutina de skincare sucuri de casa?‍♀️

| idk3363535 a răspuns:

Metode care la mine au functionat: aplici suc stors din lamaie pe cosuri cu un betisor de urechi, iti pui mască cu argilă, sau iti dai pe fata cu un cotor de castravete si lasi sa actioneze. daca acneea persista, ar fi bine sa mergi la un dermatolog. de asemenea, poti sa iti faci un ceai de musetel, iar cu pliculetul sa iti masezi zona fetei cu cosuri. musetelul face bine la ten.