| Trăie a întrebat:

Cum sa scap de erectie si de masturbare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castreaza'te sau uita'te la un film porno cu gay intreg si iti garantez ca o sa iti piara tot laughing

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Scoate-ti testiculele si corticosuprarenalele. pentru unii e mai accesibil decat o femeie laughing

| Inventator a răspuns:

NU ii asculta.Roagate Domnului Isus, spune-i cu parere de rau despre faptele talenecuratedeoarece cand Domnul Isus Va veni pe pamant o sa ne judece pentru fiecare fapta rea sau bunasi daca vei continua cu asa ceva vei ajunge in iad unde focul nu se stinge viermele nu moare niciodata acolo va fi scrasnirea dintilor. vorbesc foarte serios.Roagate chiar in clipa asta,punete in genunchi spune asabig grinoamne Isuse, Cel care ai murit pe crucea de la Golgota pentru mune pentru toti oamenii ca sa poata obtine Binecuvantarea de a mostenii imparatia Ta, te rog sa ma ierti pentru faptele mele necurate pacatoase, ai mila de sufletul meu ajuta-ma sa pot lupta impotriva satanei sa nu mai fac aceste lucruri, i-mi pare foarte rau pentru faptele mele, te rog sa ma ierti. Slava Tie numelui Tau in veci Amin!