| jonydd a întrebat:

Care este diferenta dintre erectie si masturbare? mersi

5 răspunsuri:
| jonydd explică:

laughing mersi mersi stiam si eu astea dar n-am formulat intrebarea cum trebuie eu vroiam sa stiu daca tot sperma iese excat ca la masturbare mersi mersi oricum happy

| Reek54 a răspuns:

Masturbare = a o bate la cap, a o ciocăni în vârf, a o da cu capu’ de toți pereții, a da cu mucii de faianță, a da cu sacâz, a-i da în cap lui chelu’ / lui mutu’, a o da pe sub mână, a duce copiii la piscină, a face bătături în palmă, a face laba, a face manivelă / zgudu, a freca gherțoiu’, a-și întărâta ghiocelul, a o lua în mână, a o lua la labă, a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.
Erectie = Cresterea in volum si consistenta (indurarea) penisului, prin acumularea de sange in vasele din interior.
Aceasta apare in urma unui stimul psihic, (ganduri legate de sexualitate, emotii, etc) si/sau mecanic (mangaiere), dar poate aparea si spontan, fara acesti stimuli.

| DarkBlood32 a răspuns:

E o diferenta mare

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Erectie inseamna cand ai penisul sculat iar masturbare e sa iti ferci penisul manual pana ce ejaculezi.

| Y0nut7 a răspuns:

Erectia can se scoala penisu in special dimineata sa cand te uit la un film porno daca vezi o fata., la masturbare sti tu laughing