| savingyou a întrebat:

Cum sa scap de rosul unghiilor? va rog mult ajutati-ma! mersi!:*

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Exista in farmacii niste lacuri speciale cu gust ft amar.Nu sunt scumpe, dar daca chiar vrei sa te abtii, poti.eu de cand ma stiam pana pe la 16 ani aveam unghii ftft urate si mi le rodeam si de un an, cam asa, nu le mai rod deloc si am unghii lungi, sanatoase, si frumoase. e greu la inceput, eu spun ca un lac de acela special iti ajunge, te dai doar de cateva ori ca dupa aceea iti trece acest obicei urat.succes:*

4 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

In farmacii se gasesc diferite lacuri de unghii care au un gust ciudatlaughing adica nasol da-te cu ele si ai sa vezi ca atunci cand vei mai vrea sa-ti rozi unghiile o sa dai de un gust naspa si n-o sa-ti mai vina sa le rozi
fundita?

| Anduciu a răspuns:

Gabrini Antibite. Tine 2 zile si e amar de-ti intra gustul si-n creierlaughing. Cred ca il gasesti la orice magazin unde tine oja.
Sau poti pe cineva sa-i dea o palma peste mana/gura de fiecare data cand incerci sa-ti rozi unghiile.

| NinaY a răspuns:

Si eu faceam aceeasi prostie. Dar e simplu care e remediul tongue Deci, ti le dai cu o o oja de culoare frumoasa, ceva ce iti place tie, si vazand cum sa face oja aceea si ce urat se vede daca le rozi, ti se va parea ciudat si urat faptul ca rozi unghii colorate atat de frumos laughing la mine a merslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de oja cu acetona daca e alt tip de ROSU nu stiu