| angipissi a întrebat:

Cum sa slabesc la burta

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Abdomene happy

| DemonicBlood a răspuns:

Nu pot slabi intr-un anumit loc! Nu poti sa slabesti doar la burta sau la fund sau alte parti! Dar daca vrei sa slabesti, alearga mult si bea apa cat mai mult cu putinta. ( Sa nu mananci pizza, shaorme, hamburgeri etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch fa exercitiile alea su nu manca mult si dupa ora 19, la mine a mers si am slabit s-a vazut rezultatul dupa o saptamana. repeta exercitiile de mai multe ori!

| stefanradu a răspuns:

Salut Angipissi,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa dai jos BURTA si sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!