| roddy a întrebat:

Cum scap de burta? adica sa slabesc?

16 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Faci miscare de minim 3 ori pe saptamana (preferabil cardio adica jogging, inot, mers cu rolele, sarit coarda), mananci putin si des si sanatos (adica multe legume, fructe, carne de pui, peste sau vita, fructe de mare, oua fierte, cartofi copti, cereale integrale, paste integrale, supe, ciorbe, lactate slabe, fara patiserie, prajeli, grasimi, paine, fast food, prajeli, grasimi) si bei minim 2 litri de apa pe zi.

| qtheodora a răspuns:

Mergi la sală și fă 20 de minute pe bandă și 20 pe bicicletă, dar dacă nu vrei să dai banii pe sală, aleargă o oră în fiecare zi. happy Nu mai mânca grăsimi, dulciuri, zahăr, pâine ..nu mai mânca nimic după ora 18. Bea multă apă. Fără sucuri, doar naturale, făcute de tine. Succeshappy

| basexcu a răspuns:

Sex oral

| roddy explică (pentru basexcu):

Bai basexcu nu cu din astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca faci exercitiile astea timp de o saptamana s-ar putea sa slabesti! http://www.eva.ro/......39101.html

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute

| AlexandraPrincess a răspuns:

Sa faci in fiecare dimineata:
~Abdomene
~Flotari(daca poti)!
~Sa alergi!winking

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Tine o dieta cu mancare sanatoasa si 1 ora de sport

| ℓσяєภยş a răspuns:

Faci sport si sa mananci sanatos : fructe, legume, salate etc si in niciun caz sa nu mananci dulciuri sau alimente care contin grasimi! Si nu uita : NU TE INFOMETA! Nu ajuta cu nimic daca mananci doar de 2-3 ori pe zi!

| micutzafinetze a răspuns:

Facand abdomene

| roddy explică (pentru micutzafinetze):

Cate e zi?

| micutzafinetze a răspuns (pentru roddy):

4 serii a cate 15

| drxcstopz a răspuns:

Faci sport.

| Miss4425 a răspuns:

Faci abdomene si ai o dieta sanatoasa.

| Raluca_Pârvu_1997 a răspuns:

Heii :) Eu am tinut dieta Dukan, inca o tin si am slabit 17 kg in 3 luni. Sunt foarte multumita de ea, si iti recomand si tie, chiar si pentru 2 3 kg.

http://dietadukan.ro/regimul :*