| dymcik a întrebat:

Cum sa stiu daca prietena mea e sincera cu mine?

Răspuns Câştigător
| maja a răspuns:

O intrebi, spune-i ca ai fi fericit daca ar avea incredere int ine.si nu te-ar minti happy

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Poi daca nu se uita in ochii tai cand vb cu tine ori ii eshte rusine ori minte

| inna a răspuns:

Incearca sa-ti dai seama din felul in care vorbeste, daca evita sa-ti spuna unele lucruri, sau incepe sa-ti zica ceva si lasa fraza neterminata...nu te priveste atent in ochi, incearca deseori sa gaseasca diferite scuze fata de tine...

| Cryssy a răspuns:

Pai...nu stiu...supune-o la un test....sau intreab-o un lucru pe care il stii de la cineva, dar ea nu stie ca tu ai aflat acel lucru...

| dulcika a răspuns:

O persoana te minte atunci cand iti evita privirea.

| ioana_9748 a răspuns:

Pai daca nu e sincera, trebuei sa iti dai seama, ca atunci cand ii trimiti un mesaj sau o suni si nu iti raspunde, iti spune ca nu are timp si ca are treaba si altele