| ArisTOTelx a întrebat:

Cum sa vorbesc cu o fata caruia ii place de mine si sa vorbesc cu ea incat sa o combin asa incet si sigur, si subtil?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti place si tie de ea, atunci vorbeste-i nu incet si nici subtil, ca pierzi timp inutil si risti sa ti-o ia altul.
Chestiile subtile sunt de multe ori intelese pe dos, iar daca vrei sa castigi intotdeauna in viata, subtilitatile trebuiesc excluse din viata si vocabularul tau!
Intreba-o tare si direct, daca este dispusa sa iasa cu tine la o prajitura. Si ea va intelege ca o placi si vrei sa fii cu ea!

| Anonima163333 a răspuns:

Din moment ce ai zis ca te place si tu o placi pe ea, de asemenea, spune-i direct ce vrei, sa nu inteleaga altceva.Cand o prinzi singura puteti discuta.Succes!