| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Cum scap de celulita de pe coapse?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Odata aparuta gre mai scapi de ea si eu am si nu mai reusesc sa scap sad cica sport, creme si masaj dar e greu tare

| Crisu_7532 a răspuns:

Un regim alimentar sanatos, sport cat cuprinde (iesi la alergat, fa genuflexiuni) si masaj cu creme anti-celulitice. Sa stii ca e foarte greu sa scapi de celulita asa ca daca nu esti consecventa cu regimul alimentar si sportul, n-o sa reusesti. Este greu si dureaza mult pentru ca nu scapi de celulita in 2 saptamani.

| Mrlove a răspuns:

Sport
exercitii fizice cauta pe google sau youtube o sa gasesti destule

| AnoOnim23 a răspuns:

Masaj, sport si alimentatie sanatoasa