| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa scap de celulita de pe coapse si solduri. ce-mi sugerati?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cauta pe Google niste exercitii. O sa te ajute foarte multwinking
Succes!winking

| marsy a răspuns:

Pe youtube gasesti exercitii de care vrei. sh efective.

| Haydee a răspuns:

Citeste aici:;)
http://www.divahair.ro/......_celulitei
Sper sa iti fie de folos:D

| bubukid a răspuns:

Masaj minim 15 min cu o crena...nu conteaza de care... o data pe zi sau de 2 ori... functioneaza crede`ma,

| lick a răspuns:

Nu incerca sa ti dieta pentru ca esti pre mica... dar totusi incearca sa nu mai mananci sare prea multa deoarece aceasta retine apa in corp.Si mai fa si tu niste exercitii>>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa faci? Pune mana si baga la exercitii, o fuga seara de 400-500 de metri e suficient, e natural, si o sa vezi rezultatul in maxim 1 luna.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult sport.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste colanti anticelulita. eu am folosit si le recomand tuturor fetelor care au aceasta problema, deoarece a dat rezultate. sunt foarte fericita. Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. eu mi i-am comandat online de la o firma de tehnica medicala si mi-au fost adusi acasa prin curier. aici se gasesc, sunt 3 tipuri, la diferite preturi, pentru a scapa de celulita de pe anumite portiuni: http://www.tehnica-medicala.ro/......oducts.php