| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe fata? De la un timp imi iasa in prostie sad

4 răspunsuri:
| oanawww45 a răspuns:

Eu ma dau cu ulei de masline, cosurile au disparut vazand cu ochi ( e bun si pentru. riduri ) date in fiecare zi o sa vezi ca dispar treptat.

| crytical a răspuns:

Poi am un prieten care se da cu otet de mere pe fata seara si dimineata si intr-o saptamana ia trecut si crede.ma ca avea foarte multe cosuri + ca.ti face si tenul mai fin. incearca

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi Fucidin este o crema foarte buna si se gaseste in farmaci./este putin cam scumpa (35 lei) da merita am incercat-o si eu! Sper ca te'am ajutat. PWP

| teodorcelnestiudor a răspuns:

Doar timpul le poate vindeca! In general nu dureaza mult ai sa vezi laughing