| Carolina1972 a întrebat:

Cum scap de emotii la Bac? sad mi-e frica ca de la emotii am sa ma panichez si am sa uit tot! Desi sper sa nu se intampla asta.

Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Toată lumea trece prin stările prin care treci tu. Bacul se mai numeste si examenul maturitatii.

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

Ai timp sa te pregatesti mai bine. Cu cat esti mai sigura pe cunostintele tale, cu atat va fi mai usor sa faci fata. Desigur, in ziua examenului situatia va fi la fel de stresanta pana cand vezi foaia in fata. In acel moment fie cazi in disperare fie gasesti lumina de la capatul tunelului laughing.