| mituric a întrebat:

pe 26 mai trebuie sa ma duc sa imi fac toate analizele. dar am o problema. Cand vad ace ma panichez incontrolabil si incep sa pun intrebari aiurea fara sa gandesc. Cum sa scap de frica asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Buburuza2306 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, joacate cu prietenele tale cu scobitorile, prefate ca le iei sange, ca-ti iau ele tie, si tot asa. sper ca te-am ajutat. Funda?

| remedii a răspuns:

Buna, iata aici un site pe care poti gasi multe produse naturale, care te vor ajuta in starea de sanatate. www.remedii-naturale.com

| mituric explică (pentru remedii):

Eu doresc o cale prin care sa pot scapa de frica