| BizSinir a întrebat:

Cum scap de reclamele din chrome? Am instalat adblock de n ori si si degeaba

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa instalezi un adblock pentru chrome nu altceva apoi dai restart la broser sau pc iar cand vei intra din nou pe net iti va cere sa activezi adblock daca nu-l activezi nu are nici un efect! Bafta!

| BizSinir explică (pentru lpavel):

Degeaba! Asa am procedat si tot nu pot. Este in bara si arata ca imi blocheaza reclamele dar tot imi da redirect la fiecare 2 click-uri! Deja am draci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BizSinir):

Asta pentru ca alea nu sunt reclame, alea sunt pop-outri, cauta pentru google un pop out blocker, haha big grin

| BizSinir explică (pentru anonim_4396):

Acum ca le-am instalat pe toate e bine laughing)

| BizSinir explică (pentru BizSinir):

Upgrade: tot nu-i bun crying

| PersonajFictiv a răspuns:

Instaleza si Ghostery.

| 58dana58 a răspuns:

Sterge chrome si reinstaleaza-l. La mine a functionat.