| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de roseala din obraji? sunt tot timpul rosie si sa scap si de cosuri...imi tot apar mici punctulete rosii si sunt multe...cine ma poate ajuta? mersi mult

3 răspunsuri:
| pisicel_5329 a răspuns:

Pentru cosuri iti recomand Zineryt si Skynorenbig grin Se gasesc in farmacii, si sunt un pic scumpehappy insa intr-o saptamana uiti de cosuri happy
PS : ce este aceea lanie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cosuri. dimineata si seara iti ungi toata fata cu suc de lanie vreo 20-25minunte continuat la inceput o sa te usture dar trebuie sa suporti, dupa care cu miere de albine iti faci o masca si stai 30-45minunte si dupa aia te speli cu apa calduta faci procedura timp de 10 zile.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu plua