| GuessWhoIAm a întrebat:

Cum scap de statutul de membru junior pe TPU, si cum sa fac asta? mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Tooooo a răspuns:

Trebuie doar sa dai o 100 de raspunsuri si atunci vei trece de la statutul de membru junior la cel de senior si vei putea vota... pai daca vrei si peste 100 e si mai bine pentru`ca ar fi posibil daca nu e asa de vechi contul sa fie nevoiede 120 eraspunsuri:* succes!

| marionettetolife a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri
XD

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si peste 10 de cand ti-ai facut contulwinking.
Sper ca te-am ajutatwinking

| VecheaȘosetuță a răspuns:

Trebuie să ai cel puțin 100 de răspunsuri.