| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de timiditate? Am încercat sa ies din zona mea de confort etc dar tot nu reușesc sa-mi fac prieteni apropiați gen. ((

5 răspunsuri:
| Forneticugem a răspuns:

Pai stai de vorba cu colegele tale și dacă ai văzut o fata care tu crezi și consideri ca ai încredere in ia cu adevărat poate fi best friendul eu așa cred eu ca ar fi bine

| Czechoslovakia a răspuns:

Cauti pana gasesti d-aia timizi sau aici ca-s destui care vor

| ofataoarecareee a răspuns (pentru Czechoslovakia):

Faza e ca sunt noua în liceu și abia ii cunosc pe cei din clasa mea))

| Czechoslovakia a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Nu-i problema, ai timp, e abia inceput de an scolar ))

| ofataoarecareee a răspuns (pentru Czechoslovakia):

Toată lumea și a făcut prieteni deja și nu prea mai am cu cine sa mă împrietenesc, mai ales ca se cunosc practic toți de anul trecut deja. Mi am făcut repede multi prieteni, dar aș vrea o cea mai buna prietena gen