| marian19954321 a întrebat:

Cum scap de timiditate? mi-e rusine sa vb cu fetele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapi de timiditate infruntandu-ti frica. Vorbind cu ele, chiar daca la inceput n-ai sa stii ce sa spui.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai putea sa inveti cum sa discuti cu ele si apoi sa pui in practica ceea ce ai invatat
http://dezvoltarea-personalitati-umane.blogspot.ro/......obook.html

| Violleta2022 a răspuns:

O sa scapi de rusine, cand mai cresti.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa ca nu au intrrat zilele in sac. Vine si vremea ta, peste cativa ani, cand o sa fii mai increzator in puterile tale si te mai maturizezi.

| Valentina400 a răspuns:

Buna! Nu toti suntem la fel! Invata sa te accepti asa cum esti! Cine te place, te place asa cum esti!