| ValentinFlr a întrebat:

Cum scap sa nu mai trimit spam-uri pe facebook celorlanti in privat fara sa vreau? Am primit de la cineva un link si am intrat pe el din greseala si de atunci trimit si eu fara sa vreau.

1 răspuns:
| NicolaeMihai a răspuns:

Uite sfatu meu... Aşa mi sa întâmplat şi mie adică lui sora mea dar dacă ai un anti virus e bine sau dacă nai bagăţi salveazăţi pozele dacă ai =) şi scanează PCu săl repari deşi inventatorul care a creat facebook sa ocupat de asta dacă nu blocheazăţi contul o vreme... Poţi să rezisşti o vreme fără facebook nu?rolling on the floor Fundă?!