| Danyella94 a întrebat:

Cum scapam de spamul de pe facebook? am primit de la un tip pe facebook pe chat un link iar acum eu tot trimit spam-uri. cum opresc acest 'fenomen'? deja nu mai suport cate reclamatii am primit. va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Baga un antivirus:Avira antivir Personal ii super tare. Funda:->

| JaJe a răspuns:

Citez: ...am primit de la un tip pe facebook pe chat un link...
Intrebarea e alta, de ce dai accept la toata lumea?
Ca sa numai primesti link-uri, spam etc de la O ANUMITA PERSOANA, nu trebuie decat sa-l stergi din lista prietenilor.

| MrCernea a răspuns:

Easyy Account >>Choose Your Privacy Settings>>>iar mai jos este Block Lists dai click si blochezi acea aplicatie enervanta! succes

| Ludu_Dan_1965 a răspuns:

Cum sa sterg spamul de pe facebook?