| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut, am primit pe Facebook, un fel de block din greseala, deoarece eu spam nu am facut, like-uri am dat vreo 40-50 ultimele 2 luni, comentarii dabia dau vreo 5-6 pe luna. doar pe chat ce mai vorbesc m-ai mult. N-am postat nimic cu continut ilegat si nici n-am vorbitu urat. Deci, consider ca este din greseala. Si de fiecare data cand vreau sa ii scriu cuiva pe facebook, ma pune sa bag un cod la fiecare proprozitie pe care o trimit. Si cand vreau sa intru pe un site care l-am vazut pe facebook, cand dau pe el ma intreaba daca e spam sau daca nu stiu ce. Exista vreo rezolvare rapida sau ceva? Cativa mi-au zis sa astept un timp fara sa fac nimic, ca isi revine. Dar de ce sa astept? cand n-am nici o vina.

6 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti creezi un cont nou...

| InstinctPr3ciS explică (pentru CoL00SaL):

Cred ca ai vrut sa faci o gluma laughing

| ariamont a răspuns:

Da, cu toate ca n-ai nici o vina, il ai blocat. Cine ti-a zis, a zis bine. Asteapta ceva timp, o sa treaca de la sine.

| rararararara a răspuns:

Cred totusi :de cat sa astepti si sa astepti iti faci un cont nou pentru ca nu o sa se intample nimic o sa vezi

| SorynaMikytuz a răspuns:

Buna mi s-a intamplat si mie cineva care a crezut ca e continut abuziv(cea ce nu a fost din punctul meu de vedere) asa ca mi-a bifat MARCHEZ CA SPAM asa ca mi-a fost interzis sa intru pe anumite site-uri din Facebook sa accept sau sa dau cereri de prietenie sau comentarii
funda?

| InstinctPr3ciS explică (pentru SorynaMikytuz):

Si ce ai facut pentru rezolvare?