| Gahbryella a întrebat:

am o problema..am primit azi pe facebook un link si l.am accesat si acum mi se trimite la toata lista si nu stiu cum sa.l opresc si din cate am inteles este virus.Intrebarea mea este cum as putea sa fac sa nu se mai trimita. ajutati-ma va rog, dau funda

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Banuiesc ca ai un antivirus, da-i o scanare si daca e un antivirus bun il sterge

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu e virus.Toate fetele/pruncii zic ca-i virus ca nu stiu alta categorie de programe care dauneaza.Virusu ar fi devastat deja pc-u si nu mai puteai pune intrebarea asta.E o joaca, o gluma pe care o fac unii.Se poate rezolva usor, dar exact cum, nu stiu.

| DaYannaDG a răspuns:

Buna!
Fii atenta. Du-te in Start -> Control Panel -> ADD or Remove Programs si cauta acolo. Daca gasesti ceva legat de MEDIAFIRE dezinstaleaza.