| ThaliaRo a întrebat:

Cum scapi de tristețe?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Of, of tristetea asta bat-o vina
Incearca sa iti gasesti activitati care sa iti placa si in felul asta o sa-ti tii mintea ocupata happy daca te inveti asa nu o sa mai simti asa multa tristete si o sa fii prinsa cu gandul acolo la lucrurile care iti plac.

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Iti gasesti o activitate creativa, amuzanta, profitabila, care sigur iti va lua gandul de la negativism.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asculți iUmor. Râsul vindecă. Sau îți pui muzică de dans și dansezi singură. Sau te joci singură de-a ceva. Sau te plimbi prin parc.

| aXy99 a răspuns:

Devenind fericit.

| Anonima163333 a răspuns:

Ieșind afara și vorbind cu oamenii (familia, prieteni)

| Sayiumi a răspuns:

Cu un zâmbet