| FluGg a întrebat:

Cum schimb username pe facebook?

Răspuns Câştigător
| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Buna!
Deci dai la,,Contul meu'' dai la,,Setarile contului'' si cand ai dat acolo o sa vezi rubrica unde poti sa iti schimbi numele,este chiar chiar prima rubricawinking dupa ce ai vazut-o dai la,,Editeaza'' si scrii acolo numele doritwinking
Sau daca vrei sa iti numele de utilizator (numele de utilizator iti apare dupa nume,la profil) aceasta rubrica este a doua,dupa nume,dai la fel la,, Editeaza'' si scrii acolo ce vrei si dupa fiecare rubricaa iti va aparea,, Salveaza modificarile'' dai acolo si ai terminat!
Sper ca te-am ajutat!winking

1 răspuns:
| Jigsaw a răspuns:

De la Editare Profil.