| Iuliana202 a întrebat:

CUM scot pe cineva de la ignor?

Răspuns Câştigător
| BestGirl_2450 a răspuns:

Intri pe mess desigurhappy.Dai la messenger-prefererences-ignore list.Dai clik pe persoana pe care vrei sa o scoti si apoi dai remove.
Funda te roggggg ca n-am nici una:*

O zi frumoasa!

9 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Dai la "Messnger" sus in stanga "Privacy Options" Ignore list" si dai click pe id-ul lui de acolo si dai "Remove". Sper ca ai inteleshappy

| ImmortalQueen a răspuns:

Intri la messenger - preferences - alegi "ignore list" si acolo scrie remove - apesi pe cine vrei sa fie scos de la ignore si dai remove si apoi scrii id lui inapoi. Sper ca te-am ajuatat.Pa,pa!

| ZEU93 a răspuns:

Intri in lista de mess, dai sus messenger->preferences->ignore liste->apesi id pe care vrei sa-l scoti si dai remove

| partygirlcool a răspuns:

Te duci la messenger, preferences, ignore llist si alegi persoana pe care vrei sa o scoti din ignor si dai pe remove funda?

| SummertimeSadness a răspuns:

Messenger preferinces ignor list add

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi fii atenta big grin sus la mess iti apar niste chestii acolo unde scrie messenger Contact... Dai la messenger sh Iti apare acolo Preferences sh dai acolo dupa ce dai iti apare o casuta in care iti scrie pe partea stanga mai multe sh dai la IGNORE LISt sh dai acolo dai pe persoana pe care vrei sa o scoti de la IGNORE sh dai Remove big grin sh dupa dai sai bagi id`u in lista ilscrii sh gata tongue

Funda? big grin

| mefree2fly a răspuns:

Messenger-->Prefereceness-->Ignore list, apai dai click pe cel care vrei sa-l scoti de la ignore si dai Remove.iti apare in dreapta happy

| 0andreea1 a răspuns:

Pai dai pe pagina de yahoosi dai:Ctrl+Shift+P
cauti in casuta din stanga Ignore List apoi cauti persoana si dai Remove
Mult noroc:*!

| jojoloveSHINee a răspuns:

Mergi in meniul de sus de la mess la comanda messenger la preferences iar acolo dai la ignor list si apoi dai click pe persoana respectiva si apesi remove