| Tony232 a întrebat:

Cum scot pe cineva de la mess, de pe ignor?

Răspuns Câştigător
| Gospodina a răspuns:

Intrii pe mess: Dai sus Messenger: Prefeces: selectezi persoana cu dublu click: Dai Remove. Şi gata!
Succes! happy

| Gospodina a răspuns (pentru Gospodina):

Aaa am uitat sa zic cand dai pe Prefeces dai in stanga Ignore List. Scuze!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la Ignore list și clic pe Remove persoana în cauză.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Messenger>Preferences>Ignore List>Id-ul care vrei sa-l elimini>Remove>Apply.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a scoate pe cineva de pe ignore trebuie sa intri in ''preferences'', intri in ''ignore list'', selectezi persoana si apoi dai click pe ''remove''.

| Larysa13 a răspuns:

Dai la Messenger -- Preferences -- Ignore List -- Click pe id-ul pe care vrei să-l scoți -- Remove -- Aply.

O zi minunată!

| a răspuns:

Dai la Ignore list, apesi click pe id care vrei sa-l ignori dupa dai pe remove.
Bafta!