| AnnaMaryStar a întrebat:

Cum pot sa scot un id de la ignor?

Răspuns Câştigător
| Maraaa a răspuns:

Dai la messenger, apoi la preferances, apoi alegi de la category:ignore list, apesi pe id care vrei sa-l scoti, si dai remove
funda love struck?

12 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Messenger -> preferences -> ignore list -> selectezi id`u de acolo -> remove -> apply -> ok

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Intra acolo la messenger, preferences. ignore list.click pe id.remove.apoi da add

| ZeDe a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Daca i-ai dat igg nu se poate dar daca numai l-ai sters din lista il mai poti baga odatahappy

| Giulia16 a răspuns:

Pai.
Sus de tot, scrie undeva MESSENGER.

Dai click acolo, dupa care dai la "Preferences"

Si apesi Ignore List

Apoi dai la Remove sau Add nu mai stiu exact.

| Maddu a răspuns:

Dai sus in stanga la Messenger apoi dai la Preferences apoi Ignore list dai pe persoana care o vrei dai remove apoi Aply sh ok sh gatabig grinApoi te duci bine sh frumos sh o bagi dn nou in contacte big grin

| BlueBird a răspuns:

In stanga sus scrie messengeer. dai click si iti apare o lista. dai unde scrie "Preference ctrl + shift + P" si iti va aparea o fereastra si o lista in stanga. in acea lista scrie ' ignore list ". dai click acolo. si ai toate id la care leai dat ignore. dai click pe ala care vrei sa il ai in lista de mess si apesi add. Funda?

| CaTaLiN_4885 a răspuns:

Intri in Massanger->Preferences->Ignore list->Si dai click pe id care vrei sa il scoti si dai remove. Funda

| ραтяίcία a răspuns:

Te duci la messenger.si alegi preference. din lista din stanga dai click pe Ignor list. dai click pe ID'ul pe care vrei sa'l scoti si apesi remove.si dupa OK
acum add acel Id. Bafta!

| Allemsp a răspuns:

Te duci la messenger la prefences la ignore list si il cauti si ii dai remove si il mai bagi odata il listawinking succes xd

| rainb0w a răspuns:

Messenger - preferences - ignore list - selectezi id respectiv - remove si dai add din nou.
funditahappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La "preferences" la "ignore list" la "remove" big grin