| Cupcakee a întrebat:

Hei.TPU,,stisti cum pot sa scot un prieten din lista de ignore. fundita

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna este Simplu Dai sus unde scrie messenger dupa aia Privacy Options Si Ignore list Apesi click 1 data pe cine vrei sa scoti apoi remove si apply si ok

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Stitii*

care lista? /de care lista? mai explicit/a plis

| no1cares a răspuns:

Prima te duci la lista de ignore
dai click pe pers respectiva si vezi ca in stanga scrie remove sau add
si tu dai click pe romove
si dupa trebuia sa adaugi iar id-ul
:*
funda?

| metallica98 a răspuns:

Da.Intra la "messenger"(bara de sus)-prefereces-(in lista din stanga)ignore list-dai clik pe adresa celui caruia i-ai dat ignore-remove-apply-ok
Asta e tot, sper ca te-am ajutat