| timioros a întrebat:

Cum dau ignore la cineva pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

-Intri pe persoana respectiva.
Intri in lista.
O stergi din lista.
Te uiti unde scrie "ignore" si "add".
Dai ignore.

Alte răspunsuri
| Đϋffγ a răspuns (pentru Tache_Gabriela_Mari_1985):

Stergi. Dupa intri la Messenger - Preferences - Ignore list - add si scrii id-ul.

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Il scoti din lista de messenger, iar apoi casuta lui va avea in plus optiunea de ignore. Foloseste-o.

| blueangel99 a răspuns:

Intri pe mess, dai la Messenger -> Preferences -> Ignore list -> adaugi contactul acolo. Apoi il poti sterge si din lista.

Numai bine!

Alte răspunsuri
| Marghioalaa a răspuns:

Păi mai întâi apeşi pe el, apoi te duci în listă, dai click pe Delete apoi Yes, apoi după ce mai ai căsuţa aia unde vorbeşti cu el, se află Ignore User, apeşi pe aia şi apoi ok

Alte răspunsuri
| Scarecrow a răspuns:

Nu stiu procedura standard dar iti spun cum procedez eu: ii dau delete din lista iar cand respectivul/respectiva imi scrie ceva sau trimite iti apare la pagina de deasupra optiunea ignore tu nemaiavand in lista acea adresa te intreaba daca o adaugi sau ignori. Sper ca ai inteles ideea si-ti va fi de folos.Succes!

| alexandrull a răspuns:

Salut,te duci la messenger vezi sus in stanga, dai preference si vezi pe partea stanga o lista cu optiuni, alege a 8a optiune ignore list dai click pe ea, dai add, scrii idul si gata.