| anonim_4396 a întrebat:

Cum se downloadeaza un filmulet de pe Youtube?

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Pai fara niciun program, scrii sus unde va veni ceva de genul : http://www.cristianoronaldo.youtube...Tu scrii dupa www cuvantul kick: http://www.kickcristianoronaldo... Acum filmuletul ti se va deschide intr-o fereastra noua, si sus iti va aparea in ce format vrei sa descarci, selectezi formatul dorit si dai pe butonul DOWN (imposibil sa nu il vezi), sau dai click dreapta p acest buton si SAVE LINK AS...Incearca este foarte simplu!

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Il downloadezi cu youtubedownloader. Il salvezi unde doresti tu si apoi il deschizi cu kmp player, vlc sau cu ce playere mai ai tu si suporta acele formate

| annisy a răspuns:

Stiu ca exista un program "youtube downloader" dar nu stiu de ce mie nu mai imi merge.il gasesti pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau, fără să folosești vreun program, adaugi numele KISS înaintea numelui YouTube.
De exemplu, ai clipul www.youtube.com/watch/xyz, ca să ajungi pe pagina de descărcare, adaugi KISS exact așa: www.kiss.youtube.com/watch/xyz