| Nero_1949 a întrebat:

Cum se fac cerculete de fum (tigara)?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Ridici limba putin mai sus astfel incat sa fie gol in jurul limbii si sufli, nesanatos, dar daca ai vrut sa afli... ok.

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Iti tii buzele ca si cum...ai manca o banana worried laughing si ca si cum ai rosti litera O din gat...nu o sa-ti iasa din prima... dar daca exersezi va merge happy

| alecs871 a răspuns:

Pai se ia tigara si se arunca intr-un pahar cu apa, sa faci cerculete cu O2 cred ca este mult mai bine.

| LaMisto a răspuns:

Cu guralaughing))

| anonul a răspuns:

Faci un gol de aer in gura si dintr-o data dai afara in timp ceti faci gura O, la mine a functionat asa.

| Stefan90 a răspuns:

Tii gura in forma de O, lasi sa se formeze cerculetul in gura si cu limba il impingi usor afara! (varful limbii putin ridicat). La mine asa functioneaza:d

| Stefan90 a răspuns:

Tii gura in forma de O, lasi sa se formeze fumul in gura, si cu limba il impingi usor afara(varful limbii putin ridicat)!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii gura in forma de 0 di dupa inpingi fumul din gatrolling on the floor

| b0denN a răspuns:

Nu este foarte greu, tii gura deschisa in forma de cerc si impingi cu limba fumu afara, dar limba sa fie in gura, nu o impingi pana in afara!