| Allrc24 a întrebat:

Cum se face admiterea la facultatea de automaticva si calculatoare, univ politehnica buc? si nu numai aici, in general la facultate? media din liceu, media bac, examen la facultate?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Deci se ia media de la bac, media din liceu, si nota la mate, se face o medie si apoi in ordine descrescatoare se face admiterea pana se ocupa toate locurile! bafta!

| rmd90 a răspuns:

Ai nevoie de medie mare la admitere. Culegerile care te ajuta pentru asta le gasesti aici: www.culegeriadmitere.ro