| 10011993 a întrebat:

Cum se joaca stardoll? funda celui mai explixit:*

6 răspunsuri:
| Hiroshima a răspuns:

Buna.
Nu e greu. Trebuie doar sa faci bani prin "play and earn" si sa iti cumperi diferite haine. Daca o sa platesti 2 euro ca sa te faci Superstar o sa ai mai multi bani si o sa poti sa iti decorezi si casa sa te si imbraci frumos. Cu timpu o sa inveti. Doar cerceteaza pe acolo si o sa vezi cat de simplu e.
Mai multe informatii gasesti pe : http://tsistardoll.blogspot.com/. :)

| aldeaadinamaria a răspuns:

Buna!
Eu sunt de mult timp pe stardoll o sa iti explic simplu.
Intai iti alegi o fata it ida 20 de stardolars si trebuie sa cumperi haine sau altceva de ei o sa ai si o casa care trebuie sa o aranjezi. ca sa faci bani dai pe play earn care este la banul ala cu un plus langa el. Si votezi haine.
Sper Ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu.
Bafta!

| aldeaadinamaria a răspuns:

Vreau Funda!

| AndrogynBeauty a răspuns:

StarDoll, da, şi eu aş vrea să-l joc, dar nu ştiu cum, într-o vreme îmi făcusem un cont dar l-am abandonat... n-am ştiut ce şi cum să fac... aşa că, acum dacă primeşti răspunsuri bune mă bag şi eu happy

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| andreiutza17 a răspuns:

Pai iti faci un cont alegand o papusa din acelea de acolo si dai datele ce ti se cer big grin dupa faci misiuni la academie, te duci la petreceri iti faci prieteni vorbesti cu ei pa chat si la petreceri e.t.c big grin sper ca te-am ajutat funda:* te log