| BrokenSebi a întrebat:

Cum se numeste melodia cu versurile I DON'T NEED YOU

Răspuns Câştigător
| XtremeUser a răspuns:

Arando Marquez - Need Ya
http://www.youtube.com/watch?v=k_a0oEXq-OA

3 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Sunt multe melodii cu versurile astea. Poate e melodia lui Ed Sheeran - You need me, I don't need you, sau melodia lui Die Antwoord - I Don't Need You, LETOYA LUCKETT - DON'T NEED YOU sau Momus - "I Want You, But I Don't Need You".

| Fluturaș34 a răspuns:

O melodie din care ne zici doar un vers? Pot fii zeci de melodii cu acest vers...mai mulde detalii nu ai?

| BrokenSebi explică:

Pai melodia am auzit-o la radio.canta2persoane:un barbat si o femeie.Este de ajuns?