| Eliut a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama cu alka prajitura casei? Canta un barbat si zice " she lady, and ladies... "FUNDA

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Si eu ador piesa aia! am dowloadat`o si am pus o iintrebare similara.http://www.youtube.com/watch?v=oIfxBthfFkg asta e si o poti dowloada de pe www.listentoyoutube.com doar dai copy-paste la linkul cu piesa de pe youtube si dai dowload.;)

4 răspunsuri:
| Eliut explică:

LucKyStriKe, nu cred ca Persiana Jones - My Girl Lollipop e piesa:-s E reclama aia in care femeia incearca sa faca o prajitura, iar sotul ei vine acasa cu un buchet de trandafiri si prajitura casei "alka" happy

| Ana98 a răspuns:

My girl lollipop cantata de persiana jones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste lady lady bendy...

| LucKyStriKe a răspuns:

Persiana Jones - My Girl Lollipop