| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste omul care a creat Google?

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Buna baloo. Media intrebarilor puse de tine pe acest site depaseste 5 pe zi( Chiar stai toata ziua la calculator? Pune odata mana pe o carte! ). Am observat din emailurile primite ca pui intrebari la care ai fi gasit un raspuns imediat daca ai fi dat "sarci" intr-un motor de cautare. E mai usor sa ne umplii pe noi de intrebari sau e lenea prea mare sa cauti singurel/singurica? Esti la varsta la care sexul si internetul sunt cele mai cunoscute subiecte in randul adolescentilor. Stiti mai multe despre astea decat sa tineti o lingura in mana sau sa vorbiti coerent. Chiar nu ai auzit de Wikipedia? Uite aici raspunsul la intrebarea ta
http://en.wikipedia.org/wiki/Google
Poate o sa folosesti aceasta enciclopedie si in alte scopuri culturale ( desi ma indoiesc :)) ), poate poate o sa avem mai multi oameni destepti in tara asta...

2 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Larry Page si Sergery Brin au creat Google-ul

| ginamagheru a răspuns:

Ion googlerolling on the floor)