| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate aprinde din nou acea scanteie la o fata sa o faci din nou sa te placa? sad

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pocnind din degete

| dullcat a răspuns:

Nu prea se poate.Un caine mort il mai poti aduce la viata? Nu.

| relian a răspuns:

Daca nu tea placut de la inceput, slabe sanse sa te placa mai tirziu, asa ca las-o in drumul tau, cauta alta, care sa te placa, nu insista daca cineva nu te place, no sa iasa bine, cel putin pentru tine.

| Hyperion7 a răspuns:

O idee:Ciorba reîncălzită nu mai are același gust.

| Marius22222222222 a răspuns:

Buna întrebare

| sammie a răspuns:

Nu poți să o faci tu. Trebuie ea să vrea.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nimic nu o să fie ca înainte, fata respectivă te-a iubit, dacă nu ai prețuito atunci, acum este prea târziu.
Desigur asta dacă este " toanta" și te iartă, eu nu cred în a doua șansă spre exemplu și sper că și ea să fie exact la fel.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nu se poate.