| gigimuranus a întrebat:

Cum se poate scapa de petele de pe fata cauzate de scobirea cosurilor?
Ce crema/lotiune sau tratament trebuie luat? happy

3 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

In primul rand sa nu mai storci cosurile respective, pentru ca aceasta este cauza persistentei petelor rosii. ia un tratament intern pentru detoxifierea pielii (pe baza de brusture, de exemplu Akneil sau capsule simple de Brusture). Asociati produse csmetice cu efect antiacneic care sa actioneze prin micro-exfolierea pielii, de exemplu fiole cu zmeura Floritene si Effaclar K, o crema dermato-cosmetica.
Succes! tongue

| adinaxD a răspuns:

In primul rand sa nu mai storci cosurile respective, pentru ca aceasta este cauza persistentei petelor rosii. ia un tratament intern pentru detoxifierea pielii (pe baza de brusture, de exemplu Akneil sau capsule simple de Brusture). Asociaza produse csmetice cu efect antiacneic care sa actioneze prin micro-exfolierea pielii, de exemplu fiole cu zmeura Floritene si Effaclar K, o crema dermato-cosmetica.
Succes! tongue

| alexandrurobert72 a răspuns:

Www.scapadecosuri.eu vezi acolo sau poti lua de la teleshoping sau magazin o crema care o fac melci care isi astupa ei carapacea cand se sparge nu o shtyu am uiat-o scuze!